Kontakt med Styrelsen


Ordförande
Håkan Fagrell
Mobil: 0702 - 93 00 46
E-post: ordforande@turebergsbatklubb.se









Sekreterare
Fredrik Södersten
Mobil: 0733 - 11 23 21
E-post: sekreterare@turebergsbatklubb.se









Kansli

E-post: kansliet@turebergsbatklubb.se










Hamnkapten
Olle Frölander
Telefon: 08-35 93 60
E-post: hamnkapten@turebergsbatklubb.se








Varvschef
Claes Åström
E-post: varvschef@turebergsbatklubb.se








Holmfogde
Janne Westin
E-post: holmfogden@turebergsbatklubb.se









Vaktchef
Benny Söderberg
Mobil: 073 62 60 417
E-post: vaktchef@turebergsbatklubb.se









Kassör
E-post: kassor@turebergsbatklubb.se











Suppleant
Nils-Erik Ottosson
E-post: suppleant@turebergsbatklubb.se









Klubbmästare
Vakant
E-post: klubbmastare@turebergsbatklubb.se










Adress
Turebergs båtklubb
Strandv-Backvägen
Box 189
191 23 SOLLENTUNA


kontaktuppgifter till TBK´s övriga funktionärer

Medlemsregistret


meddela när du byter
båt, adress, E-post etc.

Läs mer här

Adressuppgifter


Turebergs båtklubb
Strandv-Backvägen
Box 189
191 23 SOLLENTUNA

Väder Sollentuna

Säkerhet


Hjälp med vaktpass.
Kontakta vaktpoolen

Redigera